Állásajánlatok

hivjon-most

Komissiózó - Raktáros

Amennyiben

  • DOLGOZNI szeretnél
  • magadra és munkádra is igényes vagy
  • megbízhatóan és lendületesen végzed a munkádat és
  • szeretnél egy motivált csapat tagja lenni

akkor Téged keresünk.

Főbb feladataid lesznek

  • 2 műszakos raktári rendben áruk kezelése - délelőtt, délután
    • áru ellenőrzés, kiadása, tárhelyek betöltése,
    • komissiós lapok alapján a rendelések tartalmának összekészítése, komissiózás
  • Tárolással kapcsolatos munkák
  • Raktári készlet állagmegóvása, készletek ellenőrzése
  • Leltározásban való részvétel

A feladatkör betöltéséhez rendelkezned kell:

  • büntetlen előélettel
  • minimum 8 általános iskolai végzettséggel
  • kellő precizitással
  • terhelhetőséggel és ambícióval

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • tanulási hajlam, gyors alkalmazkodó készség
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk Neked:

  • versenyképes jövedelem nettó 190.000-220.000
  • bejelentett munka
  • Európai szintű munkakörnyezet
  • biztos vállalati háttér

Munkavégzés helye Vecsés. 2 műszakos munkarend.

e-max.it: your social media marketing partner

GP-LK Gasztro Prémium Kft.
2220 Vecsés, Új Ecseri út 1.
+36 (29) 920 930
+36 (20) 577 3717
+36 (29) 920 939 (Fax)

EXPRESSZ KISZÁLLÍTÁS
ORSZÁGOS LEFEDETTSÉG
TÖBB MINT 3000 TERMÉK
FOLYAMATOS AKCIÓK
HÉTVÉGI RENDELÉS LEADÁS
0-24 ÓRÁS RENDELÉSFELVÉTEL